Product was successfully added to your shopping cart.

Grille Weber - gazowe, węglowe, elektryczne

Odwiedź nas:

ul. Nad Serafą 56, Kraków
Pon-Pt: 9-18, Sob 9-15
tel. +48 668 151 378

0 0,00 zł

Nie masz produktów w koszyku.

Wysyłka i Zwrot

Ceny przesyłek

Większość zamówień wysyłamy kurierem Siódemka i DPD.
Zamówienia na kwotę powyżej 300 zł i płatne przelewem (płatność z góry) są wysyłane bezpłatnie.

Zamówienia na kwotę do 300 zł i płatne przelewem (płatność z góry) - wysyłamy za 15 zł.
Odbiór osobisty jest możliwy na konkretnie ustalony termin , jeżeli są to okolice Krakowa dostarczamy również osobiście na życzenie Klienta. Wybór płatności za pobraniem wiąże się z opłatą w wysokości 25 PLN brutto. Jeżeli złożyli Państwo zamówienie na więcej niż jeden towar opłata za pobranie naliczana jest jednorazowo do całego zamówienia.

Przesyłka kurierska

Przesyłki są wysyłane do Państwa za pośrednictwem firmy Siódemka i DPD . Zasadą jest doręczenie przesyłki przez kuriera następnego dnia roboczego po dniu wysłania. Jednak w przypadku wysłania paczek przekraczających 50kg lub do miejscowości poniżej 50 000 mieszkańców przesyłka może być dostarczona do dwóch dni roboczych. O wysłaniu towaru zostaniecie Państwo poinformowani mailem. Firmy kurierskie nie dostarczają przesyłek w Soboty , Niedzielę i Święta Przed przyjazdem kurier w większości przypadków zadzwoni do Państwa, aby ustalić godzinę doręczenia przesyłki, jednak nie jest to jego obowiązkiem.

Zastrzeżenie godziny

Zastrzeżenie godziny wiąże się z dodatkową opłatą w firmie kurierskiej. Ze względu na to, że w większości firm przewozowych oferujących usługę doręczenia na godzinę sprawdzalność tej usługi jest niższa niż 20% zlecanych przesyłek, nie oferujemy naszym Klientom takiej formy doręczenia.

Przesyłki ciężkie

Za przesyłkę ciężką uważany jest każdy produkt powyżej 31,5kg, czyli m. in.:  Grille Węglowe , Grille Gazowe , Grille Elektryczne , Akcesoria do Grilla Weber. W związku z tym przy odbiorze powinni Państwo postarać się o pomoc do jej wniesienia i ustawienia we wskazanym miejscu, gdyż zakres obowiązków kuriera ogranicza się w takim przypadku do rozładowania przywiezionej przesyłki. Kurierzy żadnej firmy kurierskiej w kraju nie mają obowiązku wnoszenia paczek powyżej 31,5kg. Trzeba jednak zaznaczyć, że większość z nich pomaga nieodpłatnie wnosić towary.

Wysyłka zamówienia na kilka towarów

Przesyłki znajdujące się w Państwa zamówieniu są wysyłane oddzielnie, niekiedy nawet różnymi firmami kurierskimi. Nawet w przypadku wysyłki tą samą firmą kurierską może się zdarzyć, że ciężkich przesyłek nie dostarczy ten sam kurier. Jeżeli kurier doręczy Państwu tylko jedną przesyłkę, nie oznacza to, że za chwilę nie zjawi się spedytor z resztą zamówienia. Doradcy Handlowi ustawiają wysyłki w ten sposób, aby wszystkie zamówione przez Państwa towary dotarły jednego dnia.

Zmiana adresu dostawy

Towar zostanie wysłany do Państwa na adres podany w formularzu danych osobowych w polu 'Adres dostawy'. Aby go zmienić, należy niezwłocznie wysłać do nas maila z poprawnym adresem dostawy lub poinformować nas telefonicznie.

Odstąpienie od umowy sprzedaży

Nasz sklep w pełni respektuje Państwa prawa wynikające z ustawy z dnia 2 marca 2000r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny. (Dz. U. Nr 22, poz. 271).

Zasady odstąpienia od umowy sprzedaży

1. ZWROT USTAWOWY 

a. Informujemy, że zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów (Dz. U. Nr 22, poz. 271 z późn. zm.) Klient ma prawo do odstąpienia od umowy kupna sprzedaży zawartej na odległość bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty otrzymania towaru. Szczegóły realizacji zwrotów w Regulaminie Sklepu. 

b. Przed odesłaniem produktu bardzo prosimy o powiadomienie drogą mailową lub telefoniczną. To może znacznie przyspieszyć proces zwrotu. 

c. Bardzo prosimy o odesłanie wraz ze zwracanym produktem paragonu oraz podanie danych potrzebnych do przelewu zwracanych przez sklep pieniędzy. 

d. Jeżeli otrzymaliście Państwo towar niezgodny z opisem lub zdjęciem także przysługuje prawo do zwrotu lub wymiany. Jednocześnie przepraszamy za wszystkie wynikające z naszej winy pomyłki. 

e. Obowiązki sklepu dotyczące zwrotu 10 dniowego regulowane są ustawowo. Bardziej szczegółowe informacje na temat zwrotów opisane zostały w Regulaminie Sklepu www.grillmix.pl

2. ZWROT 60 DNIOWY TYLKO W GRILLMIX.PL 

a. Po upływie ustawowego terminu zwrotu nadal masz możliwość odesłania do nas towaru dzięki wydłużeniu przez sklep Grillmix.pl terminu zwrotu do 60 dni od otrzymania produktu. 

b. Umożliwiamy Państwu spokojne zastanowienie oraz dajemy bardzo dużo czasu na przemyślenie decyzji zakupowej. 

c. W sklepie Grillmix.pl towar można zwrócić nawet do 60 dni kalendażowych od daty otrzymania produktu (odebrania przesyłki kurierskiej) Zwrot 60 dniowy oparty jest na warunkach jakie zostały szczegółowo zapisane w Regulaminie Sklepu 

Zwrotu należy dokonywać na adres Salonu sprzedaży Grillmix.pl
"Decofire Studio" 
ul. Nad Serafą 56, 
Kraków 30-864
tel: 668-151-378